Παναθηναϊκός Superfoods
    Ο Μάρκους Ντένμον
    16/10/2017 • 12:48

Ντένμον: «Ακόμα είναι νωρίς για εμάς»

Ο Μάρκους Ντένμον τόνισε πως ο Παναθηναϊκός θα παρουσιαστεί ακόμα καλύτερο στο μέλλον, καθώς οι «πράσινοι» διορθώνουν τα λάθη που κάνουν στους έως τώρα αγώνες του.

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
    15/10/2017 • 20:34

"Καθάρισε" πίσω από τα 6.75

Ο ΠΑΟΚ στάθηκε με αξιώσεις απέναντι στον Παναθηναϊκό, που όμως με σούπερ τρίτο δεκάλεπτο και "βομβαρδισμό" από τη γραμμή του τριπόντου με Ντένμον, Λοτζέσκι, έφτασε στη νίκη με 89-74.

15/10/2017 • 09:53

Δεύτερη στροφή για τους «αιώνιους»

Στη «μάχη» της δεύτερης αγωνιστικής μπαίνουν οι δυο «αιώνιοι» με την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ να ξεχωρίζει στο πρόγραμμα (18:00).

Μήτογλου
    14/10/2017 • 23:03
    Νίκη για τον Ολυμπιακό στο ντέρμπι.
    14/10/2017 • 15:07

Κυρίαρχος ο Ολυμπιακός στο ντέρμπι των γυναικών

Με την πολύ εύκολη νίκη του Ολυμπιακού επί του Παναθηναϊκού (που αγωνίζεται με νεάνιδες) στο κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» της Λεωφόρου, άνοιξε σήμερα η αυλαία του πρωταθλήματος Α1 μπάσκετ γυναικών για την περίοδο 2017-18.

Σκληρό μάθημα στη Βαρκελώνη! (video)

Ο Παναθηναϊκός ήταν κάκιστος και γνώρισε βαριά ήττα από την Μπαρτσελόνα στην πρεμιέρα της Ευρωλίγκας με σκορ 98-71. Η δεύτερη μεγαλύτερη ήττα των «πρασίνων» μετά το 1982!.

Τάπα Σίνγκλτον
    13/10/2017 • 23:44

"Στάση" Σίνγκλτον (video)

O Kρις Σίνγκλτον βγάζει αμυντική ενέργεια και κρύβει το καλάθι από τον Τομά Ερτέλ στο τέλος του τρίτου δεκαλέπτου.

Συνεργασία Πρίσι-Σεραφέν
    13/10/2017 • 23:41
    Ο Πασκουάλ επιστρέφει στο παλιό του σπίτι.
    13/10/2017 • 09:26

Θέλει...απόσχιση από την Καταλωνία!

Ο Παναθηναϊκός Superfoods ξεκινά τις υποχρεώσεις του στην Euroleague κόντρα στην Μπαρτσελόνα (22:00, Novasports2HD) και θέλει να περάσει νικηφόρα από την γενέτειρα του Τσάβι Πασκουάλ.